Яхт-клуб Оболонь



Погода в Києві


СДЮШОР, Яхт клуб Оболонь, Парусный спорт, Яхтинг, Киев, Ukraine Sailing

Календар спортивно-масових заходів СДЮCШОР яхт-клуба
Оболонь на 2017 рік


Назва заходу Термін проведення Місце проведення
1 Змагання з ЗФП 18 - 19.03. Київ
2 Змагання з ЗФП (плавання) 25.03. Київ
3 Змагання з ЗФП (крос) 27.03. Київ
4 Всеукраїнські змагання «Олімпійський тиждень» 26.04 - 30.04. Одеса яхт-клуб
5 Всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат
Шаболатський тиждень
30.04 – 09.05. смт. Сергіївка, Одеська обл.,
яхт-клуб Баргузин
6 «Весняний тиждень» 30.04 - 01.05 Київ яхт-клуб Оболонь
7 Регата «День Перемоги» 08.05 - 09.05 Київ яхт-клуб Оболонь
8 Весняний чемпіонат КМ ФСТ «Україна» 20.05 - 21.05. Київ яхт-клуб Оболонь
9 Регата «День Києва» 27.05. Київ річковий вокзал р. Дніпро
10 Чемпіонат м.Києва крейсерські перегони 27.05 – 28.05 ріка Дніпро
11 Всеукраїнські змагання «Київський вітрильний тиждень» 03 - 07.06. Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
12 Чемпіонат м.Києва серед юнаків 09 - 11.06. Київ яхт-клуб Оболонь
13 Кубок України в олімпійських класах яхт 17.06 – 21.06 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
14 Всеукраїнські змагання «Вітрила надій» юнаки та дівчата 24. 06 - 28.06 м. Світловодськ,
яхт-клуб «Кристал»
15 Всеукраїнські змагання «40 років Кубку Великого Дніпра» 30.06 - 18.07 Київ – Одєса
16 Кубок Київського водосховища 30.06 - 02.07 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
17 Чем-т українських асоціацій класів
«Оптиміст», «Кадет» та «Лейзер-4,7»
05.07 - 09.07 Одесса
18 Чемпіонат української асоціації класу «470» 19.07 - 23.07 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
19 Чемпіонат України серед крейсерських яхт (ORC) 21.07 – 25.07 Одесса
20 Чемпіонат України в неолімпійських номерах програми 05.08 – 09.08 м. Миколаїв, обл. яхт-клуб
21 Регата «День Незалежності» 24.08 Київ
22 Київська регата 24.08 - 29.08 Київ яхт-клуб Оболонь
23 Чемпіонат Київа в олімпійських класах яхт 01.09 – 03.09 Київ яхт-клуб Оболонь
24 Чемпіонат України серед юнаків і дівчат 12.09 – 17.09 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
25 Кубок пам’яті В.Г.Манкіна в класі «FINN» Вересень Київ яхт-клуб Оболонь
26 Першість СДЮСШОР 23.09 - 24.09 Київ яхт-клуб Оболонь
27 Регата «Добрий спомен» 1 етап 23.09 - 24.09 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
28 Регата «Добрий спомен» 2 етап 30.09 - 01.10 Київське водосховище яхт-клуб КПДЮ
29 Чемпіонат України командні перегони Оптиміст 07.10 – 10.10 смт. Сергіївка, Одеська обл.,
яхт-клуб Баргузин
30 Регата «Південна Варта» 07.10 - 08.10 Київське водосховище яхт-клуб НАУ
31 Чемпіонат України серед юніорів, регата «Дружба» 11.10 - 15.10 Одесса
31 Першість СДЮСШОР серед новачків 21.10 - 22.10 Київ яхт-клуб Оболонь
32 Чемпіонат СДЮСШОР 28.10 – 29.10 Київ яхт-клуб Оболонь
4exan© 2011. Яхт-клуб "Оболонь"